KADRA

Kadrę w naszym przedszkolu stanowią osoby otwarte i kochające dzieci. Siostry oraz Panie Nauczycielki są obok rodziców jednym z pierwszych autorytetów i wzorców osobowych dziecka.Wiedząc jak ważną pełnią rolę w życiu małego człowieka staramy się, aby w naszym zespole były wyłącznie osoby kreatywne, życzliwe i cierpliwe w stosunku do swoich podopiecznych jak również posiadające odpowiednią wiedzę, umiejętności, zaangażowanie i doświadczenie.

Nasi nauczyciele nieustannie motywują wychowanków do odkrywania świata oraz dbają, by dzieci swoje poszukiwania mogły prowadzić w atmosferze szacunku, bezpieczeństwa, miłości i życzliwości.

DYREKTOR: s. Józefa - Krystyna Chuchla

Kadra Pedagogiczna:
Gr I „Misie” - s. Dolores, p. Kamila Ł.
Gr II „Biedronki” - p. Sylwia; p. Agnieszka
Gr III „Motylki” -s. Renata;
Gr IV „Pszczółki” - p. Kamila O.
Gr V „Tygryski” - s. Laura,

Zajęcia dydaktyczne wynikające z podstawy programowej wychowania przedszkolnego:
katecheza - s. Laura
j. angielski - p. Kasia
muzyko-rytmika - s. Dolores

Zajęcia specjalistyczne:
rewalidacyjno-wychowawcze - s. Dolores, p. Kamila Ł., p. Sylwia
logopedyczne - p. Iza
psychologiczne - p. Ewa
gimnastyka korekcyjna - p. Kamila Ł.

Zajęcia dodatkowe:
taniec towarzyski - p. Iwona, p. Kuba