„O wesołym Sindbadzie Żeglarzu”

Dnia 17.04.2023r. przedszkolaki wraz z Siostrami i Paniami wybrały się na spektakl teatralny pt. „O wesołym Sindbadzie Żeglarzu”. Przedstawienie  w wykonaniu aktorów Katolickiego Teatru Edukacji z Krakowa odbyło się w Miejskim Ośrodku Kultury i Sztuki.

Dzieci obejrzały niezwykle barwne przedstawienie, dopełnione oryginalnymi kostiumami, scenografią i piosenkami. Dodatkowym atutem spektaklu były efekty świetlne, które na wszystkich wywołały duże wrażenie i zachwyt.

Głównym bohaterem spektaklu był jeden z najbardziej znanych i lubianych podróżników Dalekiego Wschodu - Sindbad, który może być wzorem do naśladowania. Morały zawarte w jego licznych przygodach pokazują, że w życiu warto kierować się prawdą, uczciwością i dobrem.

Przedstawienie wywołało u młodych widzów wiele pozytywnych emocji. Dzieci z zapartym tchem śledziły losy Sindbada i razem z nim przeżywały jego liczne przygody.