Dzień Przedszkolaka

20 września obchodziliśmy w naszej placówce wielkie święto naszych milusińskich – DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA. Obchody tego radosnego dnia rozpoczęliśmy od spotkania na Placu Wolności z Panem Burmistrzem oraz innym bielawskimi przedszkolami. Były śpiewy i tańce, a nawet wypuszczenie w niebo mnóstwa kolorowych balonów napełnionych helem.

Po powrocie do przedszkola na dzieci z każdej grupy czekał słodki upominek oraz prezencik. Nie było czasu na nudę, bo zaraz po chwili odpoczynku dzieci ze wszystkich grup wiekowych kontynuowały wesołe zabawy. Brały udział w konkurencjach sportowych, bawiły się z wykorzystaniem chusty animacyjnej i kolorowych kulek, malowały kredą na kostce, puszczały i łapały bańki mydlane, uczestniczyły w zabawach muzycznych… I choć ten radosny czas szybko nam mijał, po obiedzie znalazła się jeszcze chwila, aby wszystkim dziewczynkom zrobić odświętne, przyozdobione cekinkami fryzury, a chętnym dzieciom pomalować buźki.

Wszystkim naszym przedszkolakom jeszcze raz, ze szczerego serca życzymy wszystkiego co najpiękniejsze, spełniania swych marzeń, rozwijania zainteresowań i pasji, samych słonecznych dni i mnóstwa uśmiechu.

Kochane dzieci oddajemy Was w modlitwie pod szczególną opiekę Matki Bożej i Anioła Stróża!