Jarmark Bożonarodzeniowy

Każdego roku na bielawskim rynku w okresie poprzedzającym Święta Bożego Narodzenia odbywa się Jarmark. Na rynku ustawiane są domki, które różne instytucje gospodarcze i placówki oświatowe rezerwują, by zareklamować i prezentować mieszkańcom swoje wyroby. Można więc kupić pierniczki, sery, oscypki, miody, wina oraz ogromny asortyment stroików i ozdób świątecznych. W tym roku kiermasz odbył się w niedzielę 10 grudnia. Przedszkole Sióstr Augustianek zgłosiło organizatorom swój udział w programie artystycznym. Po południu około  godz. 14 dzieci zaczęły swój występ. Najpierw zaprezentowały się Julianka i Natalką z grupy 5latków, śpiewając piosenkę „Jadą kolędnicy”. Następnie wystąpiły dzieci z grypy „Sówek” i zaśpiewały utwór o Św. Mikołaju „ Czerwoną czapkę…” i skoczną kolędę „Do stajenki”. Z wielkim impetem wystąpiły „Pszczółki” śpiewając  „Pastorałkę od serca do ucha” i przepiękne życzenia „Hej kolęda, kolęda”.  Występ dzieci zgromadził liczne grono widzów, którzy gromkimi oklaskami nagrodzili małych dzielnych wykonawców. Dziękujemy Rodzicom że przyprowadzili swoje pociechy na to ważne dla naszej społeczności wydarzenie i że mogliśmy dziecięcymi głosami uświetnić adwentową niedzielę.