Spotkanie z Kicią Kocią

W dniu 28 września dzieci wybrały się do kina na seans  „Kicia Kocia”. Uwielbianą przez najmłodszych rezolutną kotkę czekają nowe przygody. Razem ze swoimi wiernymi przyjaciółmi Packiem, Adelką i Juliankiem udała się na basen, plażę i oczywiście na piknik. Kotka poznała nowego kolegę podczas gry w piłkę, dając nam piękną lekcję wspólnej zabawy z chłopcem na wózku inwalidzkim. Odwiedziła również swojego wujka na wsi, gdzie zachwycała się jego nowym traktorem, oraz pomagała przy zbiorze jabłek. Tytułowa rezolutna kotka Kicia Kocia, wraz z wyrozumiałymi opiekunami i przyjaciółmi odkrywa odważnie świat i uczy najważniejszych zasad w codziennym życiu. Przygody ukazane w bajce odzwierciedlają dziecięcą codzienność oraz ukazują dziecięce zachowania. Świat, który został ukazany w bajce był pełen ciepła i radości.