Wielkanocny obiad

Bardzo uroczyste, bogate w swej wymowie i treściach świętowanie Zmartwychwstania Pana Jezusa raduje wszystkie serca. Ten podniosły nastrój towarzyszył naszej wspólnocie przedszkolnej w ostatni dzień przedświątecznego bycia razem.

Całe zewnętrzne otoczenie emanowało niezwykłością: wystrój wszystkich sal i miejsc
w przedszkolu, odświętne stroje dzieci, zapachy dochodzące z kuchni, uroczyście nakryte stoły… . Wiele się działo, aż spotkaliśmy się na jadalni, by jeszcze raz wypowiedzieć i przeżyć powód naszego świętowania – zwycięstwo Pana Jezusa na grzechem, śmiercią i szatanem, wyśpiewać to wspaniałe wesele i gromko zawołać ALLELUJA!

Radujmy się! Pan Zmartwychwstał! Alleluja!