Zdrowo i sportowo

Dnia 22.03.2024 odbyło się w naszym przedszkolu wydarzenie "Zdrowo i sportowo". Wszystkie grupy wiekowe brały aktywny udział w przygotowanych konkurencjach sportowych, w których liczyła się nie tylko szybkość, ale również dokładność wykonanych ćwiczeń. Przedszkolaki poradziły sobie świetnie ze wszystkimi zadaniami. Po zakończonych zawodach przyszedł czas na podsumowanie wydarzenia - zadaniem dzieci było podzielenie produktów spożywczych na zdrowe i niezdrowe, i tu również przedszkolaki nie miały najmniejszych trudności z wykonaniem tego zadania. Teraz już każdy przedszkolak - od malucha do starszaka wie, że ruch i prawidłowe odżywianie to droga do zdrowia. Gratulujemy wszystkim dzieciom, które tak aktywnie wzięły udział w dzisiejszym wydarzeniu.