Dla skrzydlatych przyjaciół

23 lutego w naszym przedszkolu odbyło się rozstrzygnięcie konkursy „Dla skrzydlatych przyjaciół”. Zadanie konkursowe polegało na rodzinnym wykonaniu karmnika dla ptaków. Ku zaskoczeniu organizatorów wpłynęło aż 18 przecudnej urody prac konkursowych. Wszyscy uczestnicy zostali obdarowani nagrodą rzeczową oraz pamiątkowym dyplomem, otrzymując uścisk gratulacyjny Siostry Dyrektor oraz gromkie brawa od publiczności.

Przyznano 15 wyróżnień, które otrzymali: Julia Słabczyńska, Antoni Niewiarowski, Antoni Kołtun, Grzegorz Hofman, Paweł Hofman, Emilia Parciak, Weronika Sojka, Maja Litwińska, Mikołaj Kaczmarek, Damian Jurkiewicz, Aleksander Woźniak, Artur Zhuravel, Kinga Koryciak, Marcel Słociński, Zuzanna Surma.

I miejsce przypadło Karolinie Rygiewicz
II miejsce wywalczył Franciszek Tomkowiak
III miejsce zdobył Marcel Home.

Wszystkie karmniki zostały wyeksponowane przy głównym wejściu do przedszkola.
Wszystkim jeszcze raz serdecznie gratulujemy!!! I już dziś zapraszamy do udziału w kolejnych wydarzeniach organizowanych w naszym przedszkolu.

Dzisiejsze rozdanie nagród było dobrą okazją do integracji wszystkich grup wiekowych przedszkola. Dzieci wykorzystując wszystkie zmysły rozwiązywały zagadki dotyczące ptaków i radośnie uczestniczyły w zabawach ruchowych.