Dzień piżamy

8 listopada w geście solidarności z dziećmi przebywającymi na oddziałach onkologicznych, w naszym przedszkolu odbył się „Dzień Piżamy”.  Jak sama nazwa wskazuje – tego dnia obowiązywał piżamowy styl ubioru. Dzieci przyszły zatem do swoich sal ubrane w ulubione piżamki, szlafroczki i puchate kapcie. Nieodłącznym gadżetem każdego dziecka była podusia, bądź ulubiona maskotka. W trakcie dnia dzieci uczestniczyły w zorganizowanych przez wychowawców milusich zabawach, piżamowych tańcach, poduszkowych gimnastykach, pracach plastycznych oraz seansach bajkowych, w trakcie których zajadały się pysznym owocami i własnoręcznie robionym przez panie kucharki popcornem.

Na zakończenie pobytu w przedszkolu dzieci wraz z Rodzicami mogli złożyć do puszki „Dar swego Serca”. Wszystkie zebrane tego dnia środki finansowe zostaną wpłacone na konto fundacji „Gdy liczy się czas”, aby wspomóc leczenie i rehabilitację dzieci z chorobami nowotworowymi.