„Dzień Ziemi” w Miejskiej Bibliotece Publicznej

Dnia 22 kwietna grupa „Słoneczka” wybrała się do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bielawie. Celem zajęć było świętowanie Dnia Ziemi. Zajęcia edukacyjne Pani Monika zaczęła od prezentacji na temat zagrożeń, które powodują, że nasza matka Ziemia jest bardzo zagrożona. Następnym punktem zajęć było przedstawienie kodeksu przedszkolaka, gdzie dzieci przypomniały sobie i utrwaliły wiedzę jak dbać o nasze naturalne środowisko. Przerywnikami w ciekawych zajęciach były wspólne zabawy muzyczno – ruchowo – naśladowcze. Kończąc miłe i ciekawe spotkanie  dzieci wykonały swój piękny ocean z rybkami i roślinkami. Materiały do wykonania pracy pochodziły z recyklingu. Przedszkolaki zostały obdarzone upominkiem.

Serdecznie dziękujemy Paniom z Miejskiej Biblioteki Publicznej za interesujące i sympatyczne spotkanie.