Wyścig Małych Kolarzy

W sobotę 27 kwietnia na Stadionie Bielawianka odbyła się kolejna edycja wydarzenia sportowego „Wyścig Małych Kolarzy”, której celem jest rozwijanie sprawności fizycznej najmłodszych oraz propagowanie aktywnych form spędzania wolnego czasu na powietrzu.

W tym niezwykle ekscytującym wydarzeniu brały udział również dzieci z naszego przedszkola, wzorowo reprezentują swoją placówkę. Dzieci miały do pokonania na rowerze spory dystans, startując w swoich kategoriach wiekowych. Wydarzenie cieszyło się zainteresowaniem, przez co konkurencja była duża.

Nie zabrakło oczywiście miejsc na podium dzielnie wywalczonych przez nasze zdolne przedszkolaki:

Kategoria – Dziewczynki, Rocznik 2018:
I miejsce: Inka Kurcab ( gr „Żabki”)
II miejsce: Agata Żurawicka (gr „Żabki”)
III miejsce: Emilia Parciak ( gr „ Sówki”)

Kategoria  - Chłopcy, Rocznik 2018:
II miejsce: Filip Laskowski (gr "Żabki")

Kategoria – Dziewczynki, Rocznik 2020:
III miejsce: Martyna Laskowska (gr "Jagódki")

Wszystkim dzieciom biorącym udział serdecznie gratulujemy, życząc dalszego rozwijania swojej pasji!!