Festyn Rodzinny

Słoneczna sobota 27 maja – dzień wielu radości i mnóstwa uśmiechów, a wszystko za sprawą Festynu zorganizowanego przez Przedszkole Sióstr Augustianek.

Już od samego rana przepiękny plac przy Zespole Ośrodków Wsparcia wypełniał się naszymi kochanymi przedszkolakami i ich rodzinami. Wspólne świętowanie, które zadedykowane było w szczególny sposób wszystkim Mamusiom i Tatusiom, rozpoczęliśmy od występu. Na prawdziwej scenie rozbrzmiewały śpiewy, recytacje i utwory do układów tanecznych. Na koniec tej część naszego spotkania zgromadzeni goście mogli podziwiać tańce, które dzieci przygotowały pod kierunkiem p. Iwony Karpierz.

Całość Festynu uatrakcyjnił pokaz wozu strażackiego oraz bajkowe postacie Smoka i Myszki Mini, które spacerując po ogrodzie zachęcały dzieci do wspólnej zabawy.

Ten dzień na długo pozostanie w pamięci całej społeczności naszego przedszkola. Wszystkim obecnym dziękujemy za miło spędzony czas, Rodzicom życzymy nieustającej miłości swoich pociech i opieki Matki Bożej, a całym Rodzinom samych radosnych i słonecznych chwil w gronie rodzinnym.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wsparli nas w sprawach organizacyjnych, szczególnie zaś wszystkim Rodzinom, które ofiarowały słodkości. Bóg zapłać!