Konkurs pt. „Ptaki – cudaki”

Podsumowanie konkursu oraz uroczyste wręczenie nagród wraz z dyplomem odbyło się 04 kwietnia w sali gimnastycznej naszego przedszkola. Zgłoszono 18 prac. Prace konkursowe wykonano z surowców wtórnych. Pomysły dzieci i ich rodziców były pełne kreatywności i wyobraźni, czym mile zaskoczyły organizatorów.

Zanim przystąpiono do wręczania nagród, przedszkolaki przypomniały sobie i utrwaliły nazwy ptaków jakie możemy spotkać w naszym środowisku. Zaproszono również dzieci do wspólnej zabawy pt. „Ptaszki fruwają”. Następnie dzieci miały możliwość uczestniczenia w zabawie „prawda – fałsz”. Na zakończenie przedszkolaki bawiły się w zabawę ruchowo – naśladowczą pt. „Zamieniamy się w ptaki”, tym samym ćwicząc odgłosy ptasich śpiewów.

Punktem kulminacyjnym było wręczenie upominków i dyplomów dzieciom biorącym udział w konkursie.
I miejsce zajęła Maja Więckowska -  grupa „Słoneczka”
II miejsce Maja Litwińska grupa -  „Jagódki”
III miejsce Adam Żabicki grupa -  „Pszczółki”

Wszystkim  uczestnikom konkursu serdecznie GRATULUJEMY!

SZCZĘŚĆ BOŻE