Piłkarki Talent’s Day

11 kwietnia gościliśmy w naszym przedszkolu trenerów klubu sportowego „UKS 7 Bielawa”, którzy zorganizowali dla dzieci ze wszystkich grup wiekowych wydarzenie sportowe pod nazwą „Piłkarski Talent’s Day”. Ruch, gimnastyka, konkurencje sportowe to formy spędzania czasu, które zawsze bardzo uszczęśliwiają najmłodszych – tak też było i tym razem. Dzieci od samego rana nie mogły się doczekać, kiedy przebiorą się w stroje sportowe i wezmą udział w ćwiczeniach treningowych na sali gimnastycznej.  Wszyscy bawili się wyśmienicie, jednocześnie przyczyniając się doskonalenia swojej koordynacji wzrokowo-ruchowej, szybkości, skoczności, zwinności i wielu, wielu innych sfer rozwoju fizycznego. Na zakończenie dzieci otrzymały od organizatorów „coś słodkiego i zdrowego na wzmocnienie” po wymagających skupienia i precyzji testach sprawnościowych.

Wszystkim przedszkolakom gratulujemy znakomitej formy, a organizatorom dziękujemy za propagowanie wśród najmłodszych aktywnych i zdrowych form spędzania czasu.