„ Samochwała na 1000 sposobów”

W dniu 16 kwietna w Przedszkolu Publicznym nr. 3 w Bielawie odbył się przegląd twórczości poety Jana Brzechwy pt. „Samochwała na 1000 sposobów”.  Nasze przedszkole reprezentowane było  przez Karolinę Rygiewicz z grupy „Żabki”, która przedstawiła wiersz  pt. „Kaczka Dziwaczka”. Z grupy „Słoneczek” wystąpiły dwie dziewczynki: Kinga Koryciak z wierszem „Samochwała” oraz Liwia Gradowska z utworem pt. „Leń”. Przedszkolaki zostały obdarowane pięknymi prezentami oraz pamiątkowymi dyplomami. Po zakończeniu prezentacji wierszy wszystkie dzieci wraz z opiekunami zostały zaproszone na wspólny poczęstunek.

Bardzo dziękujemy organizatorom za zaproszenie oraz serdecznie gratulujemy dziewczynkom wspaniałego występu.