Spotkanie z kapelą góralską

18.05.2023 dzieci z naszego przedszkola miały przyjemność uczestniczyć  w niezwykłym koncercie muzyki góralskiej w wykonaniu kapeli góralskiej Beskidzcy Zbóje. Muzycy rozpoczęli wizytę od skocznej pieśni śpiewanej gwarą. Kolejnym punktem spotkania było zaprezentowanie i omówienie charakterystycznego dla tego regionu męskiego stroju. Przedszkolaki otrzymały również dużo ciekawych  informacji na temat klasycznych góralskich instrumentów. Koncert zespołu był dużą dawką skocznej i pozytywnej muzyki, budzącej zaciekawienie wszystkich obecnych na sali widzów. Po reakcji dzieci oraz personelu możemy śmiało powiedzieć, że zaproszenie Beskidzkich Zbójów było strzałem w dziesiątkę! Dziękujemy za możliwość wzięcia udziału w tak wspaniałym wydarzeniu.