Świętujemy Boże Narodzenie

23 grudnia w naszym przedszkolu był tym jednym, jedynym, wyjątkowym bożonarodzeniowym dniem wyczekiwanym cały rok. Od samego rana rozbrzmiewały radosne śpiewy kolęd i pastorałek, a w porze obiadowej wszystkie grupy spotkały się na wspólnym, świątecznym wigilijnym posiłku przy przecudnie przystrojonych stołach. Całość poprzedziło najważniejsza tego dnia modlitwa połączona z odczytaniem przez s. Dyrektor Słowa Bożego, które opowiedziało nam jak to z narodzeniem Pana Jezusa było… Nie zabrakło oczywiście wzajemnego łamania się opłatkiem i świątecznych życzeń.

Tym bożonarodzeniowym akcentem zamykamy harmonogram przedszkolnych uroczystości w roku 2022, wzajemnie życząc sobie w Nowym Roku 2023 nieustającego błogosławieństwa nowonarodzonego Dzieciątka Jezus na każdy dzień, ten spędzony w przedszkolu, jak również w domach rodzinnych naszych kochanych przedszkolaków.