Wycieczka do Wojsławic

W dniu 24 maja 2023 nasze przedszkolaki wybrały się na wycieczkę do Arboretum w Wojsławicach, aby podziwiając piękno otaczającej nas przyrody, spędzić czas godząc ze sobą wesołe zabawy i naukę.

Poznaliśmy  wiele ciekawych roślin, zachwycając się ich kolorystyką i rozmiarami. W tej przygodzie towarzyszyły nam dinozaury, ukryte wśród najstarszych okazów drzew i krzewów. Zdobycie aż 11 pieczątek z ich wizerunkami okazało się nie lada wyzwaniem.

Na szczęście pogoda okazała się przychylna i w końcu wyszło słońce, które zachęciło nas do zabaw ruchowych, skorzystania z placu zabaw, tworzenia własnych kompozycji kwiatowych i pozwoliło zjeść pyszne kiełbaski z ogniska.

Przedszkolaki wróciły z wycieczki zmęczone ale uśmiechnięte.
Wraz ze św. Franciszkiem dziękujemy Panu Bogu za piękno otaczającego nas świata i udaną wycieczkę.