Msza Św w intencji rodziców

W sam Dzień Matki 26 maja spotkaliśmy się na Mszy Świętej by w najdoskonalszy sposób, bo poprzez Ofiarę Samego Pana Jezusa podziękować za wszystkie Mamy i Tatusiów naszych przedszkolaków.

Dzieci z radością śpiewały  pieśni: „Dobra nasza Mamo w niebie”, „Tyle dobrego zawdzięczam Tobie, Panie”, „Idzie mój Pan”, „Pan jest Pasterzem moim”, „Laudato si”, „Święta Maryjo Królowo”. Przygotowały również śpiew psalmu, prośby modlitwy wiernych, procesję z darami i komentarz do niej.

Na koniec, na stopniach ołtarza z dziecięcym zapałem wyśpiewały i wyrecytowały życzenia: „Jezus Chrystus moim Panem jest”, „ Idzie Jezus”, „Wszystkiego dobrego życzymy, życzymy”, wręczyły symboliczny bukiecik i obdarowały rodziców uściskami, całusami i całą swą miłością.

Wszystkim obecnym dziękujemy za świadectwo wiary i wspólną modlitwę.