Wycieczka „Jagódek” i „Żabek” do Nowej Rudy

Dnia 18.03.2024 grupa "Jagódek" i grupa "Żabek" wybrała się na wycieczkę do Nowej Rudy, aby wspólnie miło spędzić czas w sali zabaw "Bajkolandia". Dzieci miały możliwość skorzystania z wielu atrakcji w zadaszonej sali zabaw. Dla maluszków z grupy "Jagódek" była to pierwsza wycieczka autokarowa. Przedszkolaki były szczęśliwe z możliwości wspólnego wyjazdu. Wśród atrakcji znalazły się: małpi gaj, tor pontonowy, bajkowe miasteczko, trampoliny, mega zjeżdżalnie. Dzieci mogły swobodnie i bezpiecznie korzystać ze wszystkich dostępnych zabawek na terenie obiektu. Tutaj nikt się nie nudził! Każdy przedszkolak znalazł coś dla siebie – według swoich upodobań i zainteresowań. „Bajkolandia” to miejsce pełne radości i zabawy. Po dłuższej aktywności dzieci miały czas na chwilę odpoczynku i zjedzenie drugiego śniadania. Zmęczone, ale szczęśliwe wróciły do przedszkola, a dzielenie się wrażeniami i wspomnienia na nowo ich rozweselały. To był bardzo udany i niezapomniany dzień.