Kolęda w przedszkolu

W środę 31 stycznia nasze przedszkole odwiedził z wizytą duszpasterską ks. Tomasz z parafii Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Bielawie. Dzieci ze wszystkich grup wiekowych, odświętnie ubrane, z niecierpliwością wyczekiwały na zaproszonego kapłana w swoich salach, przy przygotowanym na to wydarzenie stoliku z postawionym krzyżem i zapalonymi świecami. Dzieci wraz z księdzem wspólnie odmówiły modlitwę za rodziny i całą społeczność przedszkola. Następnie każde dziecko otrzymało z rąk ks. Tomasza indywidualne błogosławieństwo. Poświęcone i okadzone zostały również sale, w których na co dzień przebywają dzieci wraz z wychowawczyniami. Spotkaniu towarzyszyły oczywiście radosne śpiewy kolęd i pastorałek. Tym wydarzeniem kończymy tak lubiany przez dzieci czas bożonarodzeniowy. Będziemy z utęsknieniem czekać na czas, kiedy te radosne wydarzenia przeżyjemy ponownie.