„Kopciuszek”

Dnia 05 lutego dzieci z naszego przedszkola wybrały się na spektakl teatralny pt. „Kopciuszek”.

Przedstawienie w wykonaniu aktorów Katolickiego Teatru Edukacji z Krakowa odbyło się w MOKiS-ie,  dzieci obejrzały niezwykle barwne przedstawienie, dopełnione pięknymi kostiumami, scenografią i piosenkami. Dodatkowym atutem spektaklu były efekty świetlne, które na wszystkich wywołały duże wrażenie i zachwyt.

Głównymi bohaterami spektaklu byli: Kopciuszek, macocha i jej córka Anastazja, wróżka, królewicz. Morał zawarty w baśni pokazuje, że w życiu warto kierować się prawdą, uczciwością i dobrem.

Przedstawienie wywołało u młodych widzów wiele pozytywnych emocji. Dzieci z zapartym tchem śledziły losy Kopciuszka i razem z nim cieszyły się szczęśliwym zakończeniem. Profesjonalna gra aktorów sprawiła, że był to wspaniale i ciekawie spędzony czas.