Wizyta w DPS-ie

25 stycznia 2024 roku grupa dzieci z sześco i pięcioletnich złożyła wizytę w bielawskim Domu Pomocy Społecznej na ul. Żeromskiego. Do ośrodka przyjechaliśmy autobusem miejskiej komunikacji. Na miejscu  zostaliśmy serdecznie powitani i windą zawiezieni do sali, gdzie już czekali na nas pensjonariusze. Dzieci zaśpiewały kolędy i pastorałki, które wcześniej wykonywały podczas jasełek i Mszy św. z okazji Dnia Babci i Dziadka. Seniorzy włączali się do kolęd śpiewem, klaskaniem i serdecznymi uśmiechami. Dzieci zostały poczęstowane herbatką i słodkimi przekąskami. Również mieszkańcy tego domu zostali obdarowani przez dzieci dekoracyjną filiżanką i torebką herbaty. Na zakończenie było jeszcze wspólne zdjęcie i zaproszenie od Seniorów, by dzieci częściej ich  odwiedzały. Po serdecznym pożegnaniu szczęśliwi wróciliśmy do przedszkola z torebką słodyczy dla pozostałych dzieci.