Młodsze grupy żegnają Starszaków

W dniu dzisiejszym młodsze przedszkolaki pożegnały swoich starszych kolegów i koleżanki, których po wakacjach czeka już nowa przygoda w szkole. Spotkanie rozpoczęliśmy gorącą modlitwą za naszych absolwentów, oddając ich w szczególną opiekę Maryi. Zostali obdarowani niezwykłym upominkiem – cudownym medalikiem Matki Bożej Niepokalanej, by pod Jej płaszczem radośnie wzrastali przez dalsze lata nauki.  Nasi „zerówkarze”  z zainteresowaniem obejrzeli przygotowany program, wysłuchali piosenek i wierszy, obejrzeli tańce i zostali obdarowani drobnymi prezencikami. Całość spotkania upłynęła w podniosłej i radosnej atmosferze,  chociaż niejednemu zakręciła się łezka  w oku. Naszym kochanym absolwentom życzymy wielu łask Bożych i sukcesów w szkole.