Msza św w intencji babć i dziadków

Ale 20 stycznia Babcia i Dziadek wraz z naszymi Rodzicami zostali zaproszeni na Mszę Święta do kościoła, by dziękować za nich i prosić o dalszą Bożą  opiekę  nad nimi. Mszę św. celebrował ks. Proboszcz Stanisław,  a dzieci przy akompaniamencie gitary śpiewały wiele kolęd i pod kierunkiem Sióstr i Pań wychowawczyń włączyły się w całą liturgię. Śpiewały psalm, recytowały teksty modlitwy wiernych, przyniosły do ołtarza w procesji dary: kwiaty, miód, dary chleba i wina, a wszystko to  do mikrofonu też  komentowały dzieci. Na koniec Mszy Świętej wszystkie wnuki i wnuczki ustawiły się na stopniach przed ołtarzem, by śpiewać kolejne kolędy: „Gore gwiazda Jezusowi”, „Józefie stajenki nie szukaj”,  wnuczęta recytowały życzenia dla Babci i Dziadka, a ich przedłużeniem były jeszcze śpiewy: „Niech Cię Pan błogosławi i strzeże” oraz „Na tym niebie gwiazdeczka świeci”.
Dodatkowa niespodzianka była od s. Dyrektor, która dla każdego dziecka przygotowała po dwa miodziki, które zostały przez dzieci ofiarowane swoim Babciom i Dziadkom. Dom Boży jaśniał radością wszystkich zebranych. Dzieci w gronie rodzinnym wróciły do swoich domów, by tam jeszcze cieszyć się sobą  nawzajem.