Wspieramy pieski ze schroniska „Azyl” w Dzierżoniowie

Dnia 13.05.2023 dzieci, rodzice i panie z grupy II „Żabki” i z grupy V „Misie” wspólnie spotkali się na terenie „Schroniska Azyl w Dzierżoniowie” by wziąć udział w wyjątkowej akcji na rzecz bezdomnych zwierząt. Pieski zostały otoczone opieką i wyprowadzone na spacer. Po drodze dostawały smaczki i były czesane. Nikt nie zapomniał o karmie  dla podopiecznych schroniska. Wdzięczność psiaków była widoczna na każdym kroku.

Dziękujemy pracownikom schroniska, pani Janinie i panu Mateuszowi oraz obecnym wolontariuszom za pomoc i wsparcie w czasie wyprowadzania psiaków, które mogły dowolnie wyszaleć się, pobiegać.

Wielkie podziękowania należą się przede wszystkim dzieciom i ich Rodzicom za okazane serce, troskę i poświęcenie swojego wolnego czasu dla bezdomnych zwierząt. Liczymy, że to nie ostatnia tego typu inicjatywa. Razem możemy więcej!