Muzyczne spotkanie z p. Barbarą Pachurą

01.02.2023 mieliśmy przyjemność gościć w naszym przedszkolu Panią Barbarę Pachurę, gitarzystkę i wokalistkę oraz Panią Annę Karasińską, która wspomagała ją w śpiewaniu. Przedszkolaki miały okazję poznać kilka nowych kompozycji takich jak "Zabawki", "Mrówka Pipitówka", jednak najwięcej frajdy sprawiły piosenki wspólnie śpiewane przez całą społeczność przedszkolną. Nie zabrakło znanych piosenek, np. "Pieski małe dwa", "Puszek okruszek", "Stary Donald" oraz kolęd "Wśród nocnej ciszy" i "Przybieżeli do Betlejem". Było radośnie i muzycznie, dzieciom bardzo się podobało.

Spotkania na żywo z muzykiem i utworami granymi na instrumentach są wspaniałą okazją do bezpośredniego przeżywania, wyrażania emocji i rozbudzania zainteresowań muzycznych. Cieszymy się, że mogliśmy gościć w naszym przedszkolu tak wyjątkowego gościa z wielkim talentem i pasją. Składamy serdeczne podziękowania Pani Basi i Pani Ani za piękny koncert.