Wspólne sprzątanie z Seniorami z DDO

20.04.2023 r. Grupa Pszczółek wybrała się do Parku Miejskiego, aby wraz z Seniorami z Dziennego Domu Opieki w Bielawie posprzątać najpopularniejsze miejsce rekreacyjne w naszym mieście. Po miłym powitaniu i poznaniu się podzieliliśmy się na mniejsze grupki i dzieci wraz z dorosłymi rozeszły się po okolicy. Niektórzy Seniorzy mieli kłopot z dotrzymaniem kroku naszym przedszkolakom, ale inni radzili sobie nawet z naszymi grupowymi sprinterami.

Efektem współpracy było zebranie 7 pokaźnych worków śmieci.

Spotkanie zakończyliśmy poczęstunkiem, Panie z Ośrodka upiekły dla nas pyszny piernik i poczęstowały nas soczkami. My z kolei zrewanżowaliśmy się cukierkami.

Pożegnaniom nie było końca. Część dzieci zawarło znajomość ze "swoimi opiekunami" i już umówili się na następne spotkania.

Inicjatywa ta przyniosła nam wiele radości i miłych przeżyć. A wszystkim Seniorom życzymy siły, zdrowia i dalszych lat w tak dobrej kondycji. Szczęść Boże!