Zdrowo, na sportowo z UKS Siódemka

12 października klub sportowy UKS „Siódemka” czyli Pan Michał Gendera i jego współpracownicy w ramach krzewienia kultury fizycznej i promowania zdrowego współzawodnictwa sportowego zorganizowali dla dzieci z naszego przedszkola różnorodne aktywności sportowe na stadionie „Bielawianka”.

Po szybkiej rozgrzewce prowadzonej przez Pana Michała wszyscy uczestnicy znakomicie bawili się w 4 sektorach, gdzie czekały bardzo ciekawe konkurencje. Były to np. „Zabawy z wężem”, „Uciekaj przed wielką piłką”, „Wyborowy strzelec”, „Siatkówka rzucana”, „Hokej na trawie”, „Skakany tor przeszkód” i wiele innych emocjonujących zadań. Po małej przekąsce zmagania trwały dalej.

Na koniec wszyscy gromko podziękowaliśmy organizatorom i każdy z uczestników obdarowany zostały uściskiem dłoni trenera, gratulacjami i pamiątkowym medalem, który sprawił każdemu zawodnikowi wielką radość.

Serdecznie dziękujemy za miłe i ciekawe sportowe popołudnie. Czekamy na następne!